Misja i Wartości

TY ZNASZ SIĘ NA SWOIM PRODUKCIE, A MY NA KSIĘGOWOŚCI. ZAJMIJ SIĘ SWOJĄ GŁÓWNĄ DZIAŁALNOŚCIĄ, BEZ ZAGŁĘBIANIA SIĘ W KSIĘGOWE ASPEKTY PROWADZENIA BIZNESU. DECYDOWANIE SIĘ NA PRZEKAZANIE WYSPECJALIZOWANEJ FIRMIE OKREŚLONYCH ZADAŃ ZWIĄZANYCH Z PROWADZONĄ DZIAŁALNOŚCIĄ TO TWOJE OSZCZĘDNOŚCI. NASZA FIRMA POSIADA PAKIETY USŁUG KOMPLEMENTARNYCH DO USŁUG BIUROWYCH, FACHOWE PORADY I WIELE INNYCH, KTÓRE ZALEŻĄ M.IN. OD INDYWIDUALNYCH PREFERENCJI KLIENTA.

Kim jesteśmy

Accounts to grupa kapitałowa powiązanych ze sobą biur rachunkowych, działających na rynku od kilku lat.

Misja i wizja 

Misją Accounts jest zapewnienie bezpieczeństwa i rozwoju poprzez niezawodność świadczonych usług, nwoczesne uslugi i partnerskie relacje. Nadrzędny cel działalności to zadowolenie naszych klientów poprzez wymierne oszczędności finansowe, zmniejszenie nadmiernego zatrudnienia, poświęcenie większości czasu na rozwijanie głównej gałęzi biznesu.

Nasze wartości

Nasze działania realizujemy w duchu Partnerstwa, Odpowiedzialności i Rzetelności, na których opiera się nasz Kodeks Etyki. Budujemy zaufanie, na przejrzystości relacji biznesowych, partnerstwie, szacunku i zaufaniu.

Stawiamy na rozwój kompetencji pracowników i szkoleń w epoce gwałtownych zmian ustawowych.

Zespół ekspertów

Nasz zespół to osoby, które mają duże doświadczenie i odpowiednie wykształcenie, znają i odnajdują się w najnowszych przepisach rachunkowych ipodatkowych.